Categories: Війна

Така доля чекає на кожного лобіста путінського режиму в Європі – Подоляк про санкції проти ексканцлера Німеччини

Європейський парламент закликав ЄС запровадити санкції проти колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера через його тісні зв’язки з Росією.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи цю інформацію, попередив усіх, хто має ділові чи політичні відносини з країною-агресоркою Росією, про “безславний кінець”, як це сталося із ексканцлером Німеччини Шредером.

Про це Подоляк написав на своїй сторінці у Twitter.

“Європейські санкції та позбавлення особистих привілеїв — безславний кінець ексканцлера Німеччини Герхарда Шредера. В кінці завжди доводиться платити по рахунках. Зневага від власного народу та історії — така доля кожного лобіста путінського режиму в Європі”, – написав радник ОП.

Нагадаємо, Європарламент підтримав ідею запровадити санкції проти колишнього голови німецького Федерального уряду Герхарда Шредера. Відомо про його тісні політичні відносини з російським диктатором Путіним. “За” санкції проти Шрьодера проголосувала переважна більшість європарламентарів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago