facebook

Путіна розстріляють разом з його “свитою”, – політолог

Президент рф зупинити війну не може, тому що для нього війна – це життя.

Подія: Кремлівський диктатор не переживе поразки у розв’язаній проти України війні. Він втратить владу і своє життя. Так вважає політолог з Гарварду Грем Еллісон. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Der Spiegel.

Деталі і коментарі: Як пише німецький щотижневий журнал, Пентагон і Білий дім думають, чи зможе путін програти війну проти України і чи переживе він свою поразку. Грем Еллісон вважає, що президент рф не виживе. Він може закінчити так само, як і Микола II, якого розстріляли разом з сім’єю та свитою.

“Путін увійде в російську історію як людина, яка втратила Україну і, можливо, навіть відродила її”, – наголошує політолог.

Якщо ж йому доведеться вибирати між поразкою і ескалацією насильства, то диктатор вибере останній варіант, позаяк він не соромиться вбивати людей, це було видно на подіях в Грозному і можна побачити зараз в Маріуполі, наголошує Еллісон. Він припускає, що диктатор може навіть ризикнути і застосувати ядерну зброю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це кошмарний сценарій: використання відносно невеликої атомної бомби в 15 або 20 кілотонн, яка приблизно дорівнює бомбі в Хіросімі. Такий удар може вбити від 20 000 до 50 000 чоловік за один акт, в залежності від розміру міста. Це порушить ядерне табу, яке існує вже понад 70 років, і ми опинимося в новій реальності”, – зауважує політолог.

Тимчасом, російський опозиційний політик та журналіст Ігор Яковенко, вважає, що в путіна є два шляхи. Справжньою перемогою української армії була б капітуляція путіна у москві. Інакше диктаторський режим може припинити існування лише зі смертю чинного президента рф.

“Путін зупинити війну не може, здатися він не може, тому що для нього війна – це життя, – каже Ігор Яковенко. – На жаль, ресурси як людські, так і матеріальні він має. Тому я думаю, що цей кошмар цього року не закінчиться”.

Якщо ж путін помре, то ситуація на росії докорінно зміниться на всі 100 відсотків.

“Насправді, всі фашистські режими в історії людства помирали від двох факторів: або нищівна воєнна поразка, яка закінчилася б капітуляцією в москві, або фізична смерть диктатора. Це два варіанти, за яких фашистські режими подихають миттєво”, – наголосив Ігор Яковенко.

Відставний бригадний генерал армії Німеччини Райнер Швальб в інтерв’ю Deutsche Welle заявив, що путін сформулював для себе шлях виходу з війни. До такого висновку він дійшов, аналізуючи промову кремлівського диктатора 9 травня, про яку багато спостерігачів говорили, мовляв, у ній не було нічого нового.

“На мою думку, примітні були дві речі. По-перше, він ще раз зазначив, що веде боротьбу з “нацистами”, а по-друге, він особливо підкреслив, що йдеться про “наших хлопців на Донбасі”, як він висловився майже дослівно. Таким чином, він, по суті, чітко позначив свої тепер обмежені цілі і тим самим сформулював собі шлях виходу з війни”, – переконаний німецький генерал.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...