У Польщі українські жінки отримують 3-4 тисячі злотих. Найчастіше вакансії пропонують на підприємствах харчової промисловості, у сфері обслуговування та логістичних складах.
Українці, прибуваючи до Польщі, бажають якнайшвидше влаштуватися на роботу. У Міністерстві праці та соціальної політики Польщі гарантують, що всі охочі зможуть отримати безоплатну допомогу у кожному з відділів служби зайнятості.
Яку роботу пропонують жінкам та скільки за неї платять – розповів експерт Василь Воскобойник у програмі “Сніданок з 1+1”.
“На відміну від трудової міграції, жінки, які прибули до Польщі… прибули з єдиною метою – опинитися якомога далі від зони бойових дій. Плата, на яку вони зараз можуть розраховувати, це більше некваліфікована праця, фізична праця – це сфера обслуговування, фасування продукції. Рівень заробітної плати, на який можуть розраховувати українські жінки, це від трьох до чотирьох тисяч злотих на місяць (24-32 тисячі гривень). На ці гроші дійсно можна утримувати своїх дітей, допомагати батькам”, – сказав експерт.
Раніше стало відомо, що у Польщі кожен четвертий працездатний біженець з України вже знайшов роботу. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі, уповноважений уряду у справах біженців з України Павло Шефернакер.
За інформацією Шефернакера, у базі даних PESEL (ідентифікаційний номер) зареєстровано 400 тисяч осіб працездатного віку з України; понад 100 тисяч з них (тобто кожна четверта людина) вже легально працюють у Польщі.
У Кабміні продовжили діючі бронювання Уряд автоматично подовжив строк діючих бронювань на місяць через кібератаку…
Хоча для них послуга все одно буде дешевшою З 1 січня 2025 року учасники бойових…
Наступного року очікуються зміни, військовозобов'язаних чоловіків повертатимуть із ЄС на Батьківщину Як військовозобов'язаних українців пропонують…
Американський долар втратив у ціні. Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 25…
Інформація про зниження мобілізаційного віку не відповідає дійсності. Жодних законопроєктів щодо зниження мобілізаційного віку з…
В Україні деякі громадяни 18-60 років не підлягають мобілізації з різних причин. Частина українців не…