facebook

“Це не її позиція”: на школярку з Дагестану завели справу за антивоєнне гасло

Учениця 11-го класу із міста Ізбербаша в Дагестані назвала Путіна чортом і виступила проти війни в Україні. На дівчинку та її маму завели адміністративну справу.

Про це повідомляє “Кавказ. Реалії” із посиланням на провладні дагестанські телеграм-канали.

Дівчинка на лінійці, присвяченій закінченню навчального року та випуску зі школи, обізвала президента РФ чортом і виступила проти війни. Також вона закликала дати Україні спокій. Після її слів почулися оплески.

 

Про те, з якої школи ця смілива дівчинка, невідомо. Повідомляється лише, що відео було знято у місті Ізбербаш.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За даними місцевих телеграм-каналів, щодо випускниці складено адміністративний протокол за статтею 20.3.3 КоАП РФ (публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання збройних сил РФ), а на її матір за статтею 5.35 КоАП РФ (невиконання батьками чи іншими законними представниками неповнолітніх обов’язків щодо утримання та виховання неповнолітніх).

У дагестанському МВС відмовилися від коментарів та інші офіційні джерела ніяк не коментують подію. Відомо, що міністерство почало перевірку в школі через цей інцидент.

“Все що зараз відомо – це те, що дівчинка це зробила після суперечки з однокласниками. Тобто це не її особиста позиція, а саме юнацький вік так грає”, – сказав співрозмовник редакції “Кавказ. Реалії” з Міносвіти.

Нагадаємо, що 4 березня цього року Держдума РФ ухвалила адміністративну статтю, яка передбачає відповідальність за публічні дії, спрямовані на дискредитацію Збройних Сил Росії. Її санкції передбачають штраф від 30 до 50 тисяч рублів. У разі повторного притягнення до адміністративної відповідальності за цією статтею на активіста можуть порушити кримінальну справу.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...