Categories: Війна

РФ кинула на захоплення Луганської області понад 12 тисяч військових

На Луганщині щодня продовжуються інтенсивні обстріли, ворог намагається вийти на нові рубежі, щоб отримати контроль над усією територією регіону. На виконання такого завдання Росія кинула понад 12 тисяч військовослужбовців. Про це на своєму Telegram-каналі повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

“Російська армія кинула величезну купу техніки та солдатів, щоб захопити Луганську область загалом. У нас на території області російська армія виставила 25 батальйонно-тактичних груп (БТГ)”, – сказав Гайдай.

За його словами, у кожній БТГ налічується близько 500 осіб. Це російське угруповання кинуто в наступ, щоб відрізати область від решти України або захопити Сєвєродонецьк.

“Дуже складна ситуація, де Горська громада (Золоте, Катеринівка, Тошківка). У Тошківці наші вибили ворога та закріпилися”, – додав глава ОВА.

Христина

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

7 днів ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago