facebook

Жителі окупованих областей можуть отримати громадянство РФ: Путін підписав указ

Президент Росії підписав указ про спрощене отримання громадянства РФ для мешканців Запорізької та Херсонської областей України. Ціль підписання документа – гуманітарна.

Указ опубліковано на порталі правової інформації Кремля.

Володимир Путін 25 травня 2022 року підписав указ про внесення змін до іншого указу під назвою “Про визначення з гуманітарною метою категорій осіб, які мають право звернутися із заявою про прийняття до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку”. У документі йдеться про те, що мешканці тимчасово окупованих Херсонської та Запорізької областей мають право отримати російське громадянство за спрощеною процедурою.

До речі, це не новий указ, а доповнення до існуючого документа, який був прийнятий у 2019 році. Саме цим документом Путін змусив громадян “ЛДНР” приймати громадянство РФ. До першого та другого пунктів цього указу внесено доповнення – крім жителів ОРДЛО громадянство РФ за спрощеною процедурою можуть отримати мешканці Запорізької та Херсонської областей України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Указ набув чинності з дня його підписання, тобто 25 травня. Таким чином, Володимир Путін намагається не лише захопити нові території, а й викрасти українських громадян, змушуючи їх приймати громадянство РФ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...