facebook

Під час ракетного обстрілу у Десні загинув колишній відеооператор і монтажер із Полтави Євген Перепелиця

17 травня під час ракетного обстрілу навчального центру ЗСУ у Десні загинув колишній відеооператор і монтажер із Полтави Євген Перепелиця

24 травня стало відомо про загибель 24-річного військового з Полтави Євгена Перепелиці. Інформацію підтвердили його близькі друзі.

Євген навчався на факультеті журналістики у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка. У 2018 році він працював на телеканалі PTV оператором, монтажером і водієм.

Євген був членом кількох автоклубів Полтави. Озвучував чемпіонати України з дріфту. Переїхав в Київ і працював в компанії BroDrift.

Близько місяця тому Євген записався до лав Збройних Сил України. Проходив військову підготовку у Десні в навчальному центрі ім. князя Ярослава Мудрого. 17 травня окупанти обстріляли військову частину. Близько 5 ранку ворог з авіації випустив чотири ракети, дві із них влучили в будівлі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

23 травня Володимир Зеленський повідомив, що під завалами знайшли тіла 87 людей.

24 травня мати військового Ксенія Перепелиця у себе в Instagram розмітила повідомлення про те, що хлопець не виходить на зв’язок із рідними. Пізніше близькі друзі Євгена підтвердили, що він загинув.

Допомогти батькам хлопця можна за реквізитами:

5168 7451 0687 3034 (мама, Ксенія Перепелиця)

4149 4991 5696 1771 (подруга, Марина Торяник)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...