Categories: Війна

На фронті загинула молода красуня Марійка з Рівненщини. Вона рятувала воїнів на полі бою

У квітні президент України нагородив Марію орденом

 

Під час бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Луганської області, рятуючи життя наших захисників загинула старший сержант Марія Власюк.

Дівчина була фельдшер евакуаційного відділення медичної роти, мала попереду ціле життя, яке віддала за наших хлопців на передовій

Марія перестала виходити на зв’язок з 24 травня, тоді рідні забили на сполох і почали шукати дівчину.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На жаль, сьогодні стало відомо, що красуня віддала своє життя рятуючи воїнів на передовій.

Що відомо про Марію Власюк:

Дівчина двічі потрапляла у ДТП, тому вирішила рятувати людей. Вступила на навчання до Рівненського базового державного медичного коледжу на фельдшера лікувальної справи.

Однак, крім навчання, під час Революції Гідності брала участь у різних мітингах, ходила на вишкіл в УНА-УНСО.

Закінчивши коледж, Марія Власюк працювала в міській лікарні Рівного рентген-лаборантом на комп’ютерній томографії. Під час процедур спілкувалася з військовими-фронтовиками, що лікувались від рад, одержаних на сході України. 2015 року вирішила піти на військову службу до 80-тої окремої десантно-штурмової бригади

У 2017 році отримала військовий квиток» та пішла працювати за контрактом у 80-ту бригаду.

А вже в листопаді її відправили на курси молодого бійця (КМБ) в «Десну», де 2,5 місяця освоювала військову науку.

Після курсу молодого бійця Марію призначили на посаду фельдшера приймально-сортувального відділення. Далі — перевели на посаду фельдшера евакуаційного відділення. А потім були військові курси у Литві.

У жовтні 2018 році знайшлася вакансія медички на Донецький напрямок. Перша ротація на сході тривала впродовж семи місяців: Маріуполь, Бердянськ, Новоазовськ, Широкине.

У парі з водієм забирали поранених на передовій та швидко везли у госпіталь.

Після закінчення ротації перейшла до іншої бригади батальйону.

Під час відпустки пройшла курс тактичної бойової медицини у тому ж таки навчальному центрі «Десна».

Була на курсі «бойовий медик взводу», який тривав 3,5 місяця. Повернувшись у бригаду, викладала цивільну медицину.

2020 року знову повернулася на схід. Там і зустріла повномасштабне російське вторгнення в Україну.

У квітні президент України нагородив Марію орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати

 

 

Саша

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago