Журналісти ТСН потрапили під російський обстріл під час прямого включення. Вони знімали сюжет у Бахмуті Донецької області.
Про це повідомляєтелеканал 1+1.
Так, під час ефіру журналіст Олександр Загородній і оператор Іван Головач потрапили під ворожі удари ракетами.
Кореспондент розповідав про обстріли траси Бахмут-Лисичанськ, саме цією дорогою мирні жителі намагаються вирватись від ворожого вогню, хоч вона є небезпечною.
Саме в цей момент російські війська почали обстріли тих позицій, де і перебувала знімальна група. Після чого журналісти сховалися в укриття і вже звідти закінчували свій репортаж, лежачи на долівці.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…