facebook

Українка впізнала на знімку з танком рф вкрадені з її квартири речі

Фотографію з танком було зроблено на вулиці всього за п’ять хвилин ходьби від будинку жінки.
Українська біженка у Великій Британії Аліна Коренюк впізнала предмети, які, очевидно, було вкрадено з її будинку, на одному з нещодавно опублікованих у мережі знімків. Вони стояли на російському танку.

Історію українки розповіло видання BBC. Зазначається, що на фотографії, зробленій наприкінці травня, видно, як танк проїжджає повз розбомблені житлові будинки в місті Попасна. За словами жінки, у коробці на фотографії лежить новий бойлер, який планувала встановити до початку війни.

Як пише видання, Аліна з дітьми покинули Україну 8 квітня і живуть у британської пари в Ноттінгемширі. Вона стверджує, що фотографію з танком було зроблено на вулиці всього за п’ять хвилин ходьби від її будинку. Спочатку її помітив чоловік.

Крім бойлера, українка впізнала на баку скатертину з дачі, нові постільні речі Disney для її дітей та червону ковдру. Вона припустила, що постільна білизна використовувалася, щоб накрити щось, можливо, телевізор або інше електронне обладнання, все це залишилося в будинку, коли сім’я була змушена виїхати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Аліна зазначила, що не здивована тим, що сталося.

“Ми очікували, що все, що не знищили, вони вкрадуть. Ми припускали, що будинки в Попасній будуть розграбовані, нам багато разів про це говорили”, – розповіла вона.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...