Президент Росії Володимир Путін домовився зі своїм турецьким колегою Реджепом Ердоганом про те, що Туреччина допоможе в розмінуванні українських портів.
Домовленість передбачає, що внаслідок розмінування Україна не зміцнить свій військовий потенціал.
Про це повідомив голова МЗС Росії Сергій Лавров на пресконференції в Саудівській Аравії, пишуть російські засоби масової пропаганди.
“За результатами розмови (Путіна – ред.) з президентом Ердоганом була досягнута домовленість, що турецькі колеги постараються допомогти в організації розмінування українських портів, аби звільнити звідти судна, які, по суті, захопили в заручники, з вантажами, потрібними для країн, що розвиваються”, – розповів російський міністр.
Він наголосив, що ця домовленість передбачає те, що після розмінування Україна не зміцнить свій військовий потенціал і не завдасть шкоди російському флоту.
Нагадаємо, 31 травня Лавров заявляв, що Росія дозволить вихід заблокованих суден із зерном з українських портів, якщо “Україна вирішить проблему розмінування прибережних вод”.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…