facebook

Оксана Байрак впевнена, що Україна винна у війні – Денисенко

Наталка Денисенко розповіла, що писала Байрак на початку війни.

Українська актриса Наталка Денисенко заявила, що в перші дні війни писала режисерові Оксані Байрак, але та її заблокувала.

Денисенко намагалася з’ясувати, чому Байрак підтримує президента РФ Володимира Путіна. Тому вона вирішила написати їй в особисті повідомлення.

“Оксана Байрак мене заблокувала одразу, коли я їй написала ще на початку війни: “Що ви говорите?”. Вона заявляє, що Україна винна в цій війні. І “ми повинні бути з братнім народом разом” і все таке. Цим повинні вже займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна повинна бути окупована Росією, то за це повинна бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада державі”, – сказала Денисенко в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Також вона зазначила, що таким людям як Байрак потрібно заборонити в’їзд в Україну. А якщо у них в Україні є родичі, то варто давати їм тільки тимчасову візу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Не можна пускати цих людей в нашу країну, їм нічого тут робити… Вони нас ненавидять. Ми їх ненавидимо зі зрозумілих причин, тому що геноцид українського народу відбувається зараз. А вони нас чого? Я допускаю, що, можливо, є хороші росіяни, але нехай вони живуть не в Україні”, – висловилася Денисенко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...