Categories: Війна

Під Донецьком рашисти знищили Всехсвятський скит Святогірської лаври (фото, відео)

Сьогодні, 4 червня, в результаті обстрілу армією РФ було повністю знищено Всехсвятський скит Святогірської лаври на Донеччині. Про це Telegram повідомив голова Донецької ОВ Павло Кириленко.

Скит, освячений у 1912 році, вже був зруйнований за часів комуністичного режиму. Після цього його відновили, але сьогодні святиня була знищена Росією до самого фундаменту.

“Росіяни знищують усе, до чого можуть дотягнутися, незважаючи на жодні культурні зв’язки. Святогірська лавра, яка перебуває в канонічній єдності з московським патріархатом, вже не вперше під обстрілом: раніше росіяни вже вбили чотирьох служителів лаври і тяжко поранили ще чотирьох. Все це робиться зі схвалення московського патріарха Кирила та російського народу”, – написав Кириленко.

Христина

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago