У Росії “Z-патріот” обматюкав дитину і відібрав рюкзак, тому що жовто-синій (відео)

У Росії в електричці чоловік став чіплятися до хлопчика в тамбурі з гнівною матірною тирадою про Україну. А все тому, що побачив у дитини за плечима шкільний рюкзак синьо-жовтого кольору. Такий “урок патріотизму” неадеквата зняли на камеру очевидці.

Відео інциденту опублікував журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram.

На ролику видно, що росіянин з ознаками сп’яніння загрозливо “повчав” школяра років 8 на вигляд, що стояв у кутку біля дверей разом з іншим маленьким хлопчиком, ймовірно, молодшим братом.

Затятий прихильник путінської агресії вимагав, щоб дитина зняла свій ранець, нецензурно лаялася і щось на матах пояснював про Україну. Заляканий школяр не бажав розлучатися з рюкзаком, проте дорослий все ж силою стягнув його і кинув під ноги.

Хлопчик тут же підняв ранець і знову надів, не піддаючись на погрози українофоба, і вважаючи за краще мовчати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До речі, свідки подібного моралізаторства неадекватного пасажира електрички теж не робили жодних зауважень і не втручалися, а просто знімали, як піддатий “патріот” своєї країни залякує дітей і відбирає речі.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago