Categories: Події

Уродженець Бучі подарував Арнольду Шварценеггеру вишиванку (фото)

Уродженець Бучі Владислав Кабанець подарував вишиванку голлівудському актору Арнольду Шварценеггеру. За словами хлопця, всесвітньо відомий бодібілдер оцінив презент із України.

Владислав познайомився із “залізним Арні” на зйомках серіалу в Торонто, де й передав актору білу сорочку з вишивкою в тон полотна.

“Вгадай, хто тепер ходитиме у власній вишиванці”, – написав хлопець на своїй сторінці у Facebook.

За словами Владислава, після їхньої зустрічі асистент актора написав йому, що Шварценеггер довго розглядав вишиванку і вона йому дуже сподобалася.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Христина

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

23 години ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago