Categories: Освіта

В МОН розповіли, в якому форматі будуть працювати школи з 1 вересня

Новий навчальний рік в українських школах, училищах та ВНЗ розпочнеться в офлайн-режимі. Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

За його словами, МОН уже проводить аудит приміщень у навчальних закладах, які будуть використовуватися як бомбосховища у разі потреби. Також розробляється перелік вимог до укриттів та шляхів евакуації до них.

“Буде проведена робота, яка стосуватиметься як мінімум найпростіших укриттів у школах, їх матеріально-технічного забезпечення, там є відповідні вимоги щодо наявності води, аптечок тощо”, – сказав Вітренко.

Також заступник міністра повідомив, що МОН проведе зустріч із представниками регіональних управлінь освіти з озвучених питань.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago