Старший лейтенант російських військ Віктор Булатов у дописі від 18 травня погрожував “влаштувати Бучу від Харкова до Львова”.
Через 11 днів після цього окупанта ліквідували українські захисники.
27-річний офіцер повітряно-десантних військ Росії, який розповідав у соцмережі про власні варварські мрії, був родом з Архангельська. Його смерть підтвердив губернатор Архангельської області Олександр Цибульський, інформують російські ЗМІ, передає 24 канал.
Десантника Булатова посмертно нагородили “орденом мужності”
Вже після смерті десантника Булатова нагородили “орденом мужності”. В чому саме полягала сміливість окупанта, окрім бажання вбивати цивільне населення, не уточнили.
Пост з “бажанням влаштувати Бучу” росіянин опублікував у травні
Обурливий пост старший лейтенант опублікував 18 травня, проілюструвавши його фото, де він з другом в цивільному одязі посміхаються в автівці.
Даєш Бучу в кожне хо**ятське місто від Харкова до Львова! – написав Булатов.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…