Служба безпеки України продовжує системну роботу з виявлення колаборантів та прибічників збройної агресії РФ на Житомирщині.
Серед зрадників – вчителька української мови.
Про це повідомляє управління СБУ в Житомирській області.
У Житомирі вчителька української мови міської загальноосвітньої школи переконувала своїх колег у тому, що президент Росії Володимир Путін хоче за допомогою “спеціальної військової операції врятувати” український народ від так званих “бандерівців” та нібито “допомогти” нашій країні у боротьбі з “нацистами”.
Відтак, з її слів, опір окупантам є безперспективним і безглуздим.
Слідчі СБУ здійснюють досудове розслідування за ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) КК України.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…