Близько двох тижнів тому на гірсько-лижному курорті “Буковель” трапився нещасний випадок — на лижній трасі зіткнулися дві лижниці, внаслідок чого одна з них отримала численні переломи та була доставлена у реанімаційне відділення Надвірнянської районної лікарні.
Весь цей час потерпіла перебувала у комі, а сьогодні дівчина померла.
Як повідомили кореспонденту 0342.ua у Надвірнянському відділі поліції ГУНП в Івано-Франківській області, потерпілою виявилася молода жителька Закарпатської області, була одружена, мала дітей. Дівчина перебувала у дуже тяжкому стані і доставити пацієнтку на лікування в обласну клінічну лікарню чи в інший лікувальний заклад не було змоги, так як дівчина була нетранспортабельна.
Інша дівчина, яка катаючись на лижах, заїхала у потерпілу, також була не з Прикарпаття. Проте вона не постраждала.
За даним фактом Надвірнянським відділом поліції було порушено кримінальне провадження за ч. ст. 121 ККУ, проте справу передали до відділення поліції у Яремче.
Слід зазначити, що гірськолижний спорт прирівнюється до екстримальних видів спорту. І кожен лижник чи сноубордист повинен усвідомлювати усі ризики і небезпеку пов’язані з цим.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…