У Мережі можуть з’явитися провокативні повідомлення та заяви від полонених “азовців”.
Полк “Азов” попередив про ймовірність появи провокаційних повідомлень та заяв від захисників “Азовсталі”, які зараз перебувають у полоні російських окупантів.
Про це повідомили у пресслужбі “Азову”.
“Найближчим часом у Мережі можуть з’явитися провокативні повідомлення та заяви від наших побратимів, маріупольських захисників, які наразі перебувають у полоні російських окупантів”, – заявили у пресслужбі.
“Азов” попереджає, що оприлюднений окупантами матеріал може містити пропагандистський зміст, який не відповідатиме дійсності.
Українців попросили бути уважними та довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел.
Раніше російський правозахисник та журналіст Марк Фейгін заявив, що кремлівський диктатор Володимир Путін хоче використовувати полонених захисників Маріуполя для шантажу української влади та розхитування ситуації в Україні.
За його словами, Путін вимагатиме зняття санкцій в обмін на полонених з “Азовсталі”.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…