Російські окупанти вручатимуть дітям, народженим після початку війни, російське громадянство.
Про це прокремлівському виданню “РИА Новости” розповів так званий “заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області” Кирило Стремоусов.
За його словами, всі діти, які народилися у Херсоні та області з 24 лютого 2022 року, будуть громадянами Росії. Те саме стосується і дітей-сиріт – їхнє українське свідоцтво про народження чи паспорти анулюють та видадуть російські документи.
Нагадаємо, що 11 червня окупанти видали перші паспорти РФ мешканцям Мелітополя та Херсона. За даними окупаційної влади, у черзі за паспортами РФ стоять близько 70 тисяч українців.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…