Полонені захисники, легендарного полку з Маріуполя живі, умови їх тримання невідомі. Захисники перебувають у ворожому полоні.
Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
“Сказати чітко, за яких умов, ми поки що не можемо. Але ми точно знаємо, що вони живі. ГУР постійно тримає це на контролі, з деякими є зв’язок. Я дуже сподіваюся, що зараз він увійде до своєї активної фази, і ми почнемо повертати наших героїв до України”, — додав Єрмак.
За словами Єрмака, завданням ГУР на першому етапі було збереження життя бійців, ГУР це завдання виконала.
“Сьогодні вони займаються другим етапом – їх поверненням. І всі деталі, на мою думку, вони зможуть чітко розповісти”, — зазначив Єрмак, закликавши дочекатися результатів переговорів щодо обміну.
Також у полоні перебуває захисник з Тернополя Михайло Діанов. Військовий живий, умови перебування в полоні зараз невідомі.
Процес звільнення усіх захисників Маріуполя не зупиняється ні на годину.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…