facebook

Кабмін придумав, як дати змогу безробітним заробити гроші в Україні

Статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо громадянин України перебуває за кордоном понад 30 днів під час воєнного стану.

Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою офіційно зареєстрованих безробітних в Україні залучатимуть до суспільно корисних робіт за мінімальну заробітну плату (6 500 грн).

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду.

“Офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатись до суспільно-корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні та сільськогосподарські роботи”, – сказав він.

За його словами, що саме потрібно робити в кожному окремому регіоні, визначатиме місцева влада.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому така праця буде оплачуватись, держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно-корисних робіт мінімальну зарплату.

“Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятись від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу у держави немає для цього ресурсів. Всі мають або воювати і захищати батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту”, – пояснив прем’єр.

Шмигаль також повідомив, що статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо людина перебуває закордоном понад 30 днів під час воєнного стану.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...