Categories: Кримінал

У Києві росіянин прикидався українцем: його затримали, вилучили зброю та автівки (фото)

Чоловік представлявся українцем, мав купу зброї та дорогі автівки, зареєстровані в РФ.

У Києві затримали 42-річного росіянина, який приховував своє громадянство. Чоловік змінював місця проживання, користувався різними автівками та носив форму військового формування.

Про це повідомили в Національній поліції Києва.

Вдома в чоловіка вилучили зброю, набої, радіостанції та мобільні телефони. Державні номерні знаки автомобілів чоловіка не відповідали наявним автівкам, а насправді були зареєстровані в Росії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Затриманого перевіряють на причетність до диверсійно-розвідувальної діяльності. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.

Саша

Recent Posts

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

1 тиждень ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

1 тиждень ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

1 тиждень ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

3 тижні ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

2 місяці ago