14-річний школяр з Івано-Франківська продав футболку з автографом Роналду заради ЗСУ: форвард МЮ відреагував

Кріштіану Роналду привітав учасників акції допомоги ЗСУ.

На благодійному аукціоні, організованому для збору коштів для ЗСУ, була продана футболка з автографом п’ятиразового володаря “Золотого м’яча” Кріштіану Роналду, підписана ним на матчі Португалія – Україна, який відбувся 22 березня 2019 року в Лісабоні. Ця футболка належала 14-річному хлопцю з Івано-Франківська Володимиру Романчуку.

Школяр пожертвував ігрову футболку свого кумира, щоб допомогти військовим ТрО та ЗСУ з Прикарпаття, які зараз на передовій захищають Україну від російських окупантів.

Зазначається, що лот пішов з молотка за 70 тисяч гривень. Всі виручені кошти будуть спрямовані на покупку медикаментів для українських військових.

Знаменитий нападник “Манчестер Юнайтед” і національної збірної Португалії Кріштіану Роналду дізнався про цю історію і привітав учасників благодійного аукціону.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про це в Фейсбуці повідомляє центр Save Ukraine now.

“Сподіваюся, що моя футболка з матчу з Україною в 2019 допоможе молодим людям мати краще майбутнє. Хочу привітати Українську асоціацію футболу з такою акцією. Молюся про мир”, – Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, війна в Україні почалася рано вранці 24 лютого, коли РФ приступила до масштабного вторгнення. Український спротив російській агресії триває вже 124-й день.

Христина

Recent Posts

Своя роль є для кожного.

Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…

22 години ago

Як багато можна встигнути до 24 років?

Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…

2 дні ago

Бліц із Мішею Крупіним 🎤

Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…

7 днів ago

У Міноборони прокоментували звільнення Хмари з військової служби

Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…

7 днів ago

Віруючий, який не вбиває, а доставляє нашим хлопцям на передову провізію за допомогою дрону-бомбера

Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…

1 тиждень ago

«Картонковий Майдан» очима Кремля: як російська пропаганда використовує протести на підтримку Федорова

З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…

1 тиждень ago