facebook

Україну запросили до “митного безвізу”: як це вплине на бізнес

У четвер, 7 липня 2022 року, Єврокомісія ухвалила рішення про запрошення України до Конвенції про процедуру спільного транзиту (NCTS) та Конвенцію про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Про це повідомили у Міністерстві фінансів України.

Вступ України до цих двох конвенцій означає приєднання до “митного безвізу”.

“Митний безвіз – це можливість швидкого переміщення товарів між 36 країнами Європейського регіону. Водночас приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту та NCTS – це важливий крок майбутнього членства України до ЄС”, – наголосив Міністр фінансів України Сергій Марченко.
Після приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту (NCTS), український бізнес зможе користуватися такими перевагами та спрощеннями:

одна транзитна декларація та одна гарантія для переміщення товарів між 36 країнами (з країнами ЄС та Великобританією, Туреччиною, Сербією, Північною Македонією, Ісландією, Норвегією, Ліхтенштейном та Швейцарією).
авторизовані підприємства можуть відправляти та отримувати товари на своєму підприємстві без заїзду на митні термінали;
українські фінансові гарантії діятимуть ще у 35 країнах.
Очікується, що розпочати міжнародне застосування NCTS Україна зможе вже наприкінці 2022 року. Цьому має передувати ухвалення Верховною Радою України законопроекту № 7420 та законопроектів про приєднання до двох конвенцій, здійснення всіх відповідних міжнародних процедур.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...