Російські окупаційні війська забрали життя 33-річного командиру взводу ЗСУ Євгена Олефіренка з позивним “Елвіс”.
У четвер, 7 липня, в бою з російськими окупантами під Бахмутом загинув 33-річний Євген Олефіренко.
Про це повідомив брат героя, експосол України в Канаді Андрій Шевченко у Facebook.
“Ми щойно привезли його до Києва – сонячного, безстрашного і назавжди усміхненого. Загинув у бою – вчора, під Бахмутом. Гордість нашої родини”, – написав він.
Шевченко додав, що прощання з героєм відбудеться у суботу, 9 липня, на Байковому кладовищі. Панахида розпочнеться о 14:30 у Вознесенській церкві на Байковому кладовищі. О 15:30 тіло воїна кремують.
Сестра “Елвіса”, політолог і журналіст Богдана Шевченко розповіла, що офіцер відправився на фронт у перший день повномасштабного вторгнення, був у найгарячіших точках, брав участь в обороні Лисичанська.
Нагадаємо, у Києві попрощалися із командиром батальйону 72-ї бригади “Чорних запорожців” Андрієм Верхоглядом. Він мав псевдо “Лівша”, йому було 27, і все своє доросле життя молодий офіцер провів на фронті.
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…
Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…