Categories: Шоу-біз

“Сором і ганьба”: Нікітюк накинулася на бренд Dolce & Gabbana через співпрацю з Кіркоровим

Зірка закликала залишати коментарі на сторінці модельєрів.

Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка з перших днів після повномасштабного вторгнення РФ в Україну займається волонтерством, розкритикувала світовий бренд одягу та аксесуарів Dolce & Gabbana за продовження співпраці з Філіпом Кіркоровим. Той у свою чергу відзначився підтримкою путінського режиму.

Так, Нікітюк у себе в Instagram-stories зазначила Dolce & Gabbana, і закликала своїх передплатників залишати в коментарях хештег #russiaisaterroriststate. Бренд не придумав нічого кращого, ніж закрити можливість залишати коментарі до публікацій на їх офіційній сторінці.

Телезірка також пригадала, що вони вже раніше потрапляли в гучний скандал, коли образили американську співачку Селену Гомес. Тоді на них зірвалася хвиля критики, але навіть в тій ситуації вони не закривали коментарі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Dolce & Gabbana закрили коментарі. Сором і ганьба. Від нас, від правди, вони закрили коментарі”, – констатувала зірка шоу “Хто зверху”.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago