Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що ознак формування наступальних угруповань на кордоні із Білоруссю немає.
Безпекова ситуація на кордоні з Білоруссю суттєвих змін не зазнала, формування наступальних угруповань не виявлено.
Про це Демченко сказав на брифінгу в медіацентрі “Україна” 11 липня.
“Підрозділи Збройних сил Білорусі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-української ділянки кордону в межах Брестської та Гомельської областей. Змін у чисельності, складі ми на даний момент не спостерігаємо. Ознак формування наступальних угруповань також не виявлено” – зазначив Демченко.
Він додав, що у прикордонних районах Білорусі фіксується проведення інженерного облаштування й активне використання засобів радіоелектронної боротьби з метою ускладнення спостереження.
Нагадаємо, що вранці 10 липня до Білорусі прилетіли ще три Іл-76 Повітряно-космічних сил Росії (два з них повторно). Усі борти прилітали на військовий аеродром у Мачулищах (Мінська область).
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…