facebook

Смерть Путіна не означитиме перемогу України: Росія готується до збройних провокацій партнерів НАТО

Тема, що глава Кремля невдовзі помре, вже довгі місяці гаряче обговорюється в багатьох країнах світу. Варто зауважити, що спекуляції на темі здоров’я Путіна мають як політичний, так і медичний підтекст

Утім, чутки про смерть російського президента та пошук наступника надто перебільшені.

Це все елементи інформаційно-психологічних операцій (ІПСО). Їхня мета – відволікти увагу від війни в Україні, яка є основною темою. Увага країн Заходу, західних розвідок, у такий спосіб перемикається з театру бойових дій в іншу – абстрактну тему.

Створюється ілюзія можливих змін у Росії. Відповідно, починається пошук можливих інструментів впливу так званого наступника. А це – відволікання сил та засобів від основного напряму.

Я не вірю можливості найближчим часом фізичної смерті Путіна. Відповідно, у найближчому майбутньому не відбудеться жодних політичних змін у росії. Втім, навіть якщо Путіна з якоїсь причини не стане, це нічого особливо не змінить. Те військово-політичне ядро, яке сформувалося за 20 років правління Путіна, складається з представників силових структур. Це так звані “яструби”. І умовний Патрушев буде ще гіршим за попереднього Путіна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На зміну російському диктатору може прийти лише людина, яка поділяє його погляди.

ВІдповідно, що перед новим президентом РФ буде поставлене завдання — утримання тих позицій, які Росія досягла при Путіні.

Будь-які демократичні зміни в Російській Федерації – це крах цієї держави, яка тримається виключно на варіанті деспотичної влади, абсолютного тоталітаризму з елементами умовної демократії.

Тож не варто розглядати відхід Путіна в тому чи іншому вигляді, як можливість зміни політичної чи військової складової на краще. Як і не варто розраховувати на цей відхід найближчим часом.

Чого незабаром варто очікувати, то це посилення тиску з боку Росії на найближчий фланг НАТО. На ті ж країни Балтії. І зрушення до цього дають самі представники ЄС, коли йдуть на поступки Росії. Наприклад, нещодавнє рішення про можливе часткове розблокування постачання товарів у Калінінградську область.

Тобто Захід уже дав зрозуміти, що з ним можна розмовляти з позиції сили.

Я не виключаю, що вже цього літа ми побачимо збройні провокації з боку Росії, спрямовані проти найближчих сусідів — тих же Фінляндії (за те, що йде в НАТО), країн Балтії (за все), навіть Польщі — через підконтрольну Росії Республіку Білорусь.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...