Вінниччина прощається з жертвами російського теракту.
В останню путь 18 липня проводжали 8-річного Кирилка. Хлопчик із родиною тікав з окупованого Херсона. Загинув у мирній Вінниці.
Напередодні поховали 4-річну Лізу і 7-літнього Максимка. Та ще чотирьох дорослих. Загалом ракети, які росіяни 14-го липня випустили по вінницькому середмістю, вбили 24-ри людини. Іще троє поранених зараз у критичному стані.
Про це 18 липня йдеться в сюжеті Валерія Кузнецова в ТСН.
Російська ракета розівалась поруч із машиною, в якій хлопчик сидів з дідусем та дядьком. Дорослі в реанімації, їх викинуло вибуховою хвилею.
Хлопчика опізнали Кирилка за зразками днк.
“Оберемки квітів, м’які іграшки, та прокльони рашистам. Так у центральному соборі міста прощалися із 4 річною Лізою”, – повідомив кореспондент.
Ліза виїхала з Києва на початку весни через обстріли. Того дня ішла на заняття до логопеда. Кадри, які зняла її мама за кільках хвилин до удару ракет, облетіли весь світ.
Мама Лізи – 33 річна Ірина у реанімації. Її вдалося стабілізувати.
У критичному стані і 8-річний Роман. Хлопця гелікоптером доправили до львівського опікового центру. Його мама баяністка Галина Олексів загинула на місці вибуху.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…