Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що, найімовірніше, війна в Україна буде затяжною.
Американський генерал назвав війну в Україні боротьбою “сильних проти слабких”.
Про це голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив під час підсумкової пресконференції в Пентагоні після віртуального засідання Контактної групи по Україні.
“Сьогодні 147 день після російського вторгнення, незаконного та неспровокованого, широкомасштабного, сильні проти слабких. Ця боротьба, швидше за все, буде тривалим конфліктом”, – спрогнозував американський генерал.
Раніше Марк Міллі запевнив, що Донбас ще не “втрачений” Україною, за нього йдуть складні бої. Він також зазначив, що війна дуже інтенсивна і що зараз тривають бойові дії на виснаження.
“Впродовж 90 днів російське просування склало, можливо, 6-10 миль (близько 9,6-16 км). Це не дуже багато”, – сказав генерал США.
GEN Milley: Today is day 147 since the Russian invasion, illegal and unprovoked, large scale, the strong against the weak. This fight will likely continue to be a protracted conflict. pic.twitter.com/u4IJOOXxhH
— Department of Defense (@DeptofDefense) July 20, 2022
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…