facebook

Обгоріло обличчя і дихальні шляхи, уламки в черепі: лікарі розповіли про стан потерпілого у Вінниці хлопчика

Внаслідок ракетного удару по Вінниці постраждав 7-річний хлопчик.

Дитина отримала 45% зовнішніх опіків тіла, а також 35% – внутрішніх. Хлопичка відправили на лікування до німецького Дрездена. Він перебуває у дуже важкому стані.

Про це повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

“Вони (опіки – Ред.) настільки глибокі, що місцями навіть досягають кісток. Обгоріло обличчя, верхні та нижні кінцівки, дихальні шляхи. До того ж у Роми закритий перелом лівої руки та кілька уламків від снаряду у черепі”, – розповів Борзов.

Зазначається, що спочатку потерплого евакуювали до Львова, а звідти – за кордон. У німецькій клініці дитині проведуть низку медичних втручань. Зокрема, пересадять шкіру і зроблять пластичні операції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зі слів керівника ОВА, хлопчик приїхав до Вінниці зі Львова разом з мамою, аби навідати бабусю з дідусем. Того трагічного дня, 14 липня, вони поїхали на консультацію до лікаря у клініку. Близько 11:00 зв’язок із ними зник. Виявилося, що його мама загинула.

“Рому батько знайшов у Вінницькій обласній лікарні. Тільки три дні тому за результатами ДНК-експертизи дізнався про смерть 29-річної дружини Галини”, – повідомив Борзов.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...