Під Вінницею в аварії загинуло подружжя із Житомирщини. Це сталося поблизу села Сальник Калинівської територіальної громади.
Один із водіїв не впорався з керуванням.
Про це йдеться на сторінці поліції Вінницької області.
35-річний водій Toyota, житель Київської області, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху. У результаті зіткнувся з автомобілем Daewoo.
“У результаті автопригоди 58-річний водій Daewoo і його 55-річна пасажирка, мешканці Житомирської області, загинули на місці пригоди. Водій Toyota з тілесними ушкодженнями госпіталізований до лікарні”, — йдеться в повідомленні.
Поліція з’ясовує усі обставини аварії. Призначено ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена причина автопригоди.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…