В Туреччині трапився випадок, який вкотре показав невігластво росіян, що передається з покоління в покоління.
Про нього в Facebook розповіла відома блогерка і письменниця Олена Монова.
Деталі “пляжного” інциденту з росіянином та українцями
Так, на одному з пляжів району Авсаллар (невеликий район Аланії) перебували “дві евакуйовані українські жінки з трьома евакуйованими українськими собаками”.
“Собаки хекають в тіні, пані втичуть в новини і тихенько розмовляють. Аж раптом мимо проходить русскій атєц, який тримає за руку русскую дочь”, – пише жінка.
Далі розповідь блогерки:
І молвіт атєц, як завжди вони це роблять, зичьно:
– А дьорні-ка сабачьку за хвост, дочєнька. Будєт забавно. Ха! Ха! Ха!
Тут одна з вкраїнських пані розвертається і каже ніжним голосом:
– Дєвочька, лучше дьорні папу за х*й, будєт єщьо забавнєє.
Олена Монова додала, що тут міг трапитись міжнародний скандал, але на підмогу українкам прийшли “кремезні турки з граблями для піску”.
Зауважимо, що фото або відео підтвердження цієї ситуації немає. Але все ж виглядає дуже правдоподібно, адже громадяни РФ вже не раз відзначалися схожою поведінкою за кордоном.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…