facebook

“Має бути один чоловік і одна жінка”: священник УГКЦ Роман Демуш про секс без любові та дітей без сексу (ВІДЕО)

Греко-католицький священник, блогер Роман Демуш в ефiрi Ютуб-каналу “ФОП 3-ї групи PDCST 20” відповів на цікаві запитання про особливостi церковного розлучення, зарплату отця, ставлення церкви до сексу втрьох та штучного заплiднення.

Відео викликало надзвичайний резонанс, адже часто люди соромляться запитати священника про особисте.

“Ми священники також живемо з милостинi, тому що завданням парафiян є також утримувати своїх священникiв, – вiдзначив Роман Демуш. – Ми живемо з милостинi, з того, що, як готовi, i обов’язком парафiян є утримувати свого священника, щоб мав гiдну заробiню плату, щоб мiг якiсно виконувати свої священничi обов’язки, зрештою є зобов’язання до своєї сiм’ї, i до iнших моментiв. Але ту є з iншої сторони безумовно ця подяка парафiян є подяка ревного служiння їхнього душпастиря. В нашому церковному свiтi є така рiч, як Боже провидiння, треба вмiти довiритися Божому проведiнню. Навiть, якщо це за людськими мiрками, насправедливо, замало, нечесно, Боже провидiння все це надолужить, це те, що дарує тобi радiсть, я про матерiальне, земське, а в майбутньому i Царство Небесне”.

Секс втрьох по згодi, церва також каже, що це грiх.

“Так це грiх, тому що порушує єднiсть чоловiка i жiнки. Тому, що має бути один чоловiк i одна жiнка. Обiцяють один одному вiрнiсть. Знову ж таки, що таке грiх, це, – свiдомий, добровiльний переступ Божої волi, – наголосив священник. – Для вiруючої людини це є грiхом. Подружня вiрнiсть це є i вiрнiсть у статевому життi. Коли вони займалися сексом втрьох, вони ж не питалися церковної точки зору, бо церква ще б тодi їм сказала, що це не “ОК”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами греко-католицького священника у них немає такого поняття, як церковне розлучення, натомiсть є “Церковний трибунал”, який визнає шлюб недiйсним по тих, чи iнших причинах.

“Немає в греко-католицькiй церквi такого поняття, якi “церковне розлучення”, – сказав Роман Демуш. – Є церковний трибунал, який розглядає справу недiйсностi церковного подружжя. I для того, щоб це сталося, церковний суд, церковний трибунал має з’ясувати, чи кандидати, котрi приймали таїнство, були спроможнi його прийняти. Тобто, наприклад, чи це були хрещенi люди, бо таїнство є для хрещених людей, або кандидати були неспроможнi прийняти святе таїнство, тобто хтось один з них щось приховав, наприклад якусь свою психiчну хворобу, або iмпотенцiю, яка є перешкодою для укладення таїнства подружжя. Увага – iмпотенцiя, а не безплiддя”.

У церквi вважають, що ЕКО також є грiхом.

“Грiх це свiдомий добровiльний переступ Божої волi, а тепер, що таке ЕКО – беруть яйцеклiтину жiнки, сперматозоїд чоловiка i зачинають кiлька життiв у пробiрцi, а потiм в тiло жiнки помiщають самих живучих ембрiонiв. На жаль, ми живемо у свiтi, де дуже часто займаються сексом без любовi, а потiм роблять дiтей без сексу, – наголосив священник. – Життя починається вiд моменту зачаття, ембрiон це є вже мале життя. Менш живучi ембрiони помирають, дуже часто це використовують у косметологiї. Мастурбування, також є грiхом, бо порушує природу чоловiка, життя має бути плодом любовi. Цi репродуктивнi технологiї вважають себе творцями i змушують Бога давати життя, бо життя це не тiльки тiло, бо там вже є i безсмертна душа”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...