facebook

“Він захищав нас у небі”: загинув Герой України, хоробрий льотчик Олександр Васильович Кукурба

Скорботна звістка приголомшила Україну у бою з російськими окупантами загинув 28-річний Герой України Кукурба, військовий льотчик із Прикарпаття.

Про це повідомила пресслужба Нижньовербізької сільської ради.

“З сумом можемо офіційно сповістити, що 26 липня 2022 року, захищаючи небо України, загинув Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж Нижньовербізької територіальної громади Івано-Франківської області — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України, Герой України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого! Це непоправна втрата для усієї України! Нагороди Олександра Кукурби:

• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

• орден Богдана Хмельницького III ст. (22 березня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Вічного польоту, Олександре! Вічна тобі і світла пам’ять!

27-29 липня оголошено днями жалоби у Нижньовербізькій громаді. Про дату та час прощання з Олександром повідомимо пізніше”,- ідеться у повідомленні.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...