Categories: ДТП

Шансів вижити не було: у ДТП загинув 36-річний чоловік, вилетівши з власного авто прямо під колеса вантажівки (ФОТО)

Смертельна автопригода за участю трьох автомобілів, 29 липня, близько 22:20 на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» у селі Вельбівно колишнього Острозького району.

Поліцейські на місці події встановили, що водій автомобіля «Volvo» — 40-річний житель Хмельницької області, проігнорувавши вимоги дорожніх знаків «Обмеження максимальної швидкості», «Стоп», не дотримався правил проїзду блок-постів та в’їхав у бетону конструкцію останнього. У результаті удару вантажівка виїхала на зустрічну смугу руху, де відбулося зіткнення із автомобілем «Renault Magnum» під керуванням 36-річного жителя Тернопільської області.

Унаслідок зіткнення вантажівка «Renault», яка перевозила зерно, перекинулась, а водій випав із салону та потрапив під колеса автомобіля «Volvo». Отримані 36-річним мешканцем Тернопільщини травми виявилися несумісні з життям.

40-річного жителя Хмельниччини, водія іншої вантажівки, госпіталізували до лікарні, де у нього попередньо діагностували множинні рани живота та осаднення попереку.

Крім того, в автопригоді було пошкоджено ще й легковик «Ford», який був припаркований на узбіччі. На щастя, на момент ДТП у салоні нікого не було.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Слідчим слідчого управління розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Усі обставини ДТП встановлюються.

Саша

Recent Posts

Спіймали на гарячому! Під час аеророзвідки на Луганському напрямку українські військові помітили окупанта-наркомана і “вилікували”

Спіймали на гарячому! Під час аеророзвідки на Луганському напрямку українські військові помітили окупанта-наркомана і "вилікували"…

1 день ago

Росія вкотре довела, що вона є правовою державою. Військовій прокуратурі рф заборонили розслідувати скарги на дії «фронтових» командирів

Головна військова прокуратура рф заборонила розглядати скарги на фронтових командирів. Солдати та їхні рідні масово…

2 дні ago

Перша група добровольців підписала “Контракт 18-24” з 95-ю ОДШБр

Перша група добровольців підписала "Контракт 18-24" з 95-ю ОДШБр Перші військові у рамках проєкту "Контракт…

2 дні ago

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги?

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги? Докладніше І долучайся до війська: https://18-24.army.gov.ua…

4 дні ago

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…

5 днів ago

Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір. Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.

🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…

5 днів ago