Якщо ви вночі просинаєтесь і біжете до холодильника – значить у вас серйозні проблеми. Детальніше у “Країні Здоров’я”
Захворювання шлунково-кишкового тракту. Ще однією розповсюдженою причиною нічного голоду є порушення вироблення шлункового соку. Якщо ви не міняли режим дня і не працюєте в нічний час, потрібно шукати вирішення проблеми у гастроентеролога. Якщо шлунковий сік виробляється в надлишку, він викликає дискомфорт, який помилково сигналить про почуття голоду. Нічна їжа допомагає зняти неприємні відчуття. Але, наповнивши шлунок, ми змушуємо його працювати в позаурочний час, що посилює проблему (гастрит, виразкову хворобу).
Психологічні проблеми. Вони можуть бути різними: відчуття незадоволеності, перезбудження, стрес, прихована депресія. Смачна їжа, в тому числі, і в нічний час — спосіб підвищити собі настрій, відволіктися від тривожних думок.
Гормональні порушення. Багато сучасних людей не мають нормованого робочого дня, їм часто доводиться працювати ночами. Наслідки такого графіка життя — відсутність режиму дня та повноцінного харчування.
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…
Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…
Капітан Юрій Марченко добровільно призвався до ТЦК, потім у складі стрілецького батальйону воював на авдіївському…
Погода в Україні завтра, 5 листопада, буде подекуди вітряною та морозною. Опадів через вплив антициклону…