Якщо ви вночі просинаєтесь і біжете до холодильника – значить у вас серйозні проблеми. Детальніше у “Країні Здоров’я”
Захворювання шлунково-кишкового тракту. Ще однією розповсюдженою причиною нічного голоду є порушення вироблення шлункового соку. Якщо ви не міняли режим дня і не працюєте в нічний час, потрібно шукати вирішення проблеми у гастроентеролога. Якщо шлунковий сік виробляється в надлишку, він викликає дискомфорт, який помилково сигналить про почуття голоду. Нічна їжа допомагає зняти неприємні відчуття. Але, наповнивши шлунок, ми змушуємо його працювати в позаурочний час, що посилює проблему (гастрит, виразкову хворобу).
Психологічні проблеми. Вони можуть бути різними: відчуття незадоволеності, перезбудження, стрес, прихована депресія. Смачна їжа, в тому числі, і в нічний час — спосіб підвищити собі настрій, відволіктися від тривожних думок.
Гормональні порушення. Багато сучасних людей не мають нормованого робочого дня, їм часто доводиться працювати ночами. Наслідки такого графіка життя — відсутність режиму дня та повноцінного харчування.
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…