Categories: Події

Росіянка напала на українку з малюком в Німеччині: обізвала “злою собакою” і викидала іграшки з пісочниці

У Німеччині стався неприємний інцидент з родиною біженки з Чернігова. Жінка відпочивала з дітьми на невеликому пляжі в місто Бад-Вісзее і поруч була жінка-емігрантка з Росії. Вона почала говорити гидоти 2-річному синові українки й сказала, щоб вони забиралися в “хо*ляндію”.

Деталі скандалу Оксана Фельська розповіла на своїй сторінці в Instagram і попросила впізнати жінку.

Оксана Фельська вимушено виїхала до Німеччини через військову агресію. Зараз вона там живе і працює.

Увечері, під час відпочинку біля води, Оксана відволіклася на телефонну розмову з мамою. І почула, як жінка російською мовою звертається до її маленького сина. Росіянка назвала українців “понаїхавшими” і сказала хлопчикові:

“Слухай сюди, чувак, ти зараз швиденько збираєш свої манатки та підеш “на* у свою хо*ляндію. І матусю свою прихопи”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оксана відразу ж відреагувала на таку тираду і зажадала від жінки дати спокій їй та дитині.

У відповідь росіянка почала лаяти Оксану, казати їй гидоти – “вас треба винищити, як євреїв”, “Росія скоро буде всюди, від Москви до Мюнхена”. І навіть почала підмовляти свою 3-річну дочку – та бризнула водою на сина Оксани.

Потім росіянка почала викидати з пісочниці іграшки хлопчика. Дитина почала плакати, Оксана кинулася його заспокоювати, а росіянка заявила, що “Путін все робить правильно, і збирається винищувати. І Гітлер колись був правий”, і далі тиради в такому ж дусі. А ще повідомила, що вона емігрантка з Росії та вже 20 років живе в Німеччині, тому вважає себе корінною німкенею.

“Як же ви всі попрете табуном у свої хибари, понаїхали та живете тут на наш соціал”, – додала росіянка.

Оксана дістала телефон і почала знімати жінку на відео, але та, коли побачила камеру, заявила, що розмовляє з природою і відразу змінила тон. А українку назвала “злою собакою”.

Оксана звернулася до правоохоронців, але ті відповіли, що жінку потрібно ідентифікувати. Вони пообіцяли допомогти розібратися з цією ситуацією. Вона опублікувала фрагмент відео і попросила допомогти впізнати цю жінку.

Саша

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

7 днів ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

1 місяць ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago