Для українських біженців змінили правила перебування в Німеччині

Хто перебуває в державі понад 90 днів, повинен отримати статус тимчасового захисту або залишити країну на наступні 90 днів.

У Німеччині Федеральна рада змінила правила перебування українських біженців, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Починаючи з 1 вересня, для українців стартує облік часу перебування у ФРН. Для цього будуть враховувати всі дні перебування у країні від 24 лютого.

Біженці з України, які проживають у Німеччині більш ніж 90 днів, повинні отримати статус тимчасового захисту. Інакше зобов’язані залишити країну на наступні 90 днів.

Ті українці, які прибудуть до Німеччини після 1 вересня, зможуть легально перебувати в державі упродовж трьох місяців і при цьому не подавати заяву на реєстрацію статусу тимчасового захисту.

Зазначається, що реєстрацію для громадян України буде відкрито протягом усього часу повномасштабної війни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Христина

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago