Categories: ДТП

“Не реагував на сигнали, трагедії не вдалося уникнути”: жахлива загибель чоловіка на залізниці

Нещастя трапилося поблизу села Дичків. Чоловік, який стояв біля залізничного полотна, на сигнали електропоїзда не реагував. Екстреним гальмуванням запобігти трагедії не вдалося.

Співробітники відділення поліції №1 міста Тернополя, опитавши водія, з’ясували, що поїзд рухався від станції «Великі Гаї» до станції «Дичків».

На 1333 кілометрі четвертого перегону був помічений невідомий чоловік, котрий стояв дуже близько біля залізничного полотна. На попереджувальні сигнали він не реагував.

Застосувавши екстрене гальмування, машиніст зупинив поїзд, однак врятувати потерпілого не вдалося, – той помер на місці події.

Як з’ясувалося, загиблий – житель Теребовлі, 1976 року народження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Обставини трагедії з’ясовують поліцейські в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

5 днів ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

7 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago