34-річного чоловіка, який відкрив безладну стрілянину, вбили поліцейські
Щонайменше 11 людей загинули і шестеро отримали поранення внаслідок стрілянини, яка сталася вдень у п’ятницю, 12 серпня у чороногорському селищі Медовіна, яке розташоване біля історичної столиці країни Цетинє, повідомляє RTCG.
Трагедії передував сімейний конфлікт, після якого нападник безладно розстрілював перехожих на вулиці. Нападник також стріляв у поліцейських, які в процесі сутички його вбили. Неофіційно відомо про те, що у процесі стрілянини один поліцейський отримав поранення.
Від очевидців на місці події стало відомо, що нападник ходив по населеному пункту і безладно стріляв у громадян, в тому числі і в дітей, які там випадково опинилися.
Частину селища, де стався інцидент, заблокували поліцейські.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…