facebook

У Варшаві відкривають стаціонарний центр видачі паспортів громадянам України

Він працюватиме в одному з ТЦ

Польська філія українського ДП «Документ» відкриє у Варшаві центр обслуговування українців. Установа відповідатиме за оновлення документів та видачу паспортів громадянам України, які проживають у Польщі, у співпраці з управлінням у Києві.

На сьогодні у Варшаві вже працюють мобільні паспортні пункти для українців, де можна отримати закордонні паспорти та ID-картки. Тепер же буде ще й стаціонарне відділення, яке, як очікується, відкриє свої двері уже після 20 серпня.

Відомо, що українські чиновники орендували 600 кв.м офісних приміщень у комплексі Blue Office. Центр буде працювати у варшавському торговому центрі Blue City (al. Jerozolimskie, 179), повідомляє EurobuildCEE.

Аби спростити процес та упорядкувати подачу й прийом документів, працівники будуть обслуговувати заявників як у новому офісі, так і на зовнішніх мобільних пунктах, що розташовані поблизу будівлі ТЦ. Тож громадяни України, які перебувають в Варшаві, зможуть на місці подати заявку на оновлення паспортів й не лише.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До речі, за даними прикордонників, після 24 лютого до Польщі в’їхало понад 5,5 млн осіб, а повернулося додому лише близько 3,6 млн людей. Згідно зі звітом Союзу польських митрополій, станом на початок літа в Польщі перебувало до 3,37 млн українців.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...