facebook

Володимир Зеленський підписав мораторій на підвищення тарифів

Президент України Володимир Зеленський підписав мораторій щодо підвищення тарифів. Вартість комунальних послуг заморожена до кінця дії військового стану та 6 місяців після нього, повідомляється на сайті Верховної Ради.

Документ було підписано главою держави сьогодні, 18 серпня.

Згідно із законом, протягом зазначеного періоду ціна на воду та тепло залишиться тією самою, що діє станом на момент підписання документа.

Тарифи на природний газ для побутових споживачів також не можуть перевищувати ті, що застосовувалися у відносинах між постачальником та побутовими споживачами станом на 24 лютого 2022 року.

Постачальникам природного газу забороняється примушувати споживачів сплачувати заборгованості (у тому числі включати цю заборгованість у рахунок на оплату, подавати судові позови, проводити стягнення цієї заборгованості у примусовому порядку, вживати заходів щодо припинення газопостачання у зв’язку з наявністю цієї заборгованості тощо).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Президент України підписав важливі закони, які забезпечать як цінову стабільність у сфері теплопостачання, так і фінансову спроможність підприємств теплокомуненерго під час опалювального сезону 2022/23 років”, – заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Також міністр зазначив, що цей опалювальний сезон буде найважчим за період незалежності України.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...