facebook

Стало відомо, чи можуть повернути обов’язковий карантин через COVID-19 в Україні

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко каже, що наразі пріоритет номер один – робота на оборонний сектор, допомога Збройним силам України. Саме тому з урахування війни МОЗ буде враховувати те, чи запроваджувати і як запроваджувати COVID-обмеження.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів оільник МОЗ.

За словами Ляшка, загалом все буде залежати від ситуації з поширенням хвороби в країні.

“Все залежатиме від того, як зможемо балансувати. Якщо ми будемо бачити, що інфекційні захворювання переважають, займається ліжковий фонд в лікарнях і буде загроза, що ми не впораємося з пораненими, – який буде вихід у міністра охорони здоров’я? Звичайно, просити вводити більш жорсткі умови для того, щоб якісно і ефективно надавати медичну допомогу пораненим”, – пояснив Ляшко.

Міністр згадав і новий вид кронавірусу “Омікрон”, який зараз поширюється Європою. З його слів, наразі фіксують менше госпіталізацій і ускладнень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“На це може вплинути кілька факторів – або сам штам не так агресивний, або все ж кількість імунізованих людей значно більше – перехворіли і провакцинованих. Ми бачимо в Європі, що там цифри випадків зростають, але кризи в лікарнях поки немає”, – додав Віктор Ляшко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...