facebook

Війна в Україні: астрологи спрогнозували терміни закінчення та назвали небезпечні міста

Більшість езотериків і екстрасенсів кажуть, що до кінця 2022 року будуть обстріли і зіткнення.

Астрологи дають різний прогноз стосовно того, коли закінчиться війна в Україні. Однак більшість тарологів і екстрасенсів кажуть, що до кінця 2022 року будуть обстріли і зіткнення.

Пропонуємо топ-3 популярних думки езотериків, зібраних УНІАН.

Анна Єфремова
Експертка запевняє, що перемога точно буде за Україною. Росія повністю не захопить усі українські міста і отримає потужну відсіч від військових.

Єфремова стверджує, що до кінця року в різних регіонах країни будуть так звані “спалахи” – бої або обстріли.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Третя світова війна в 2022 році не почнеться, оскільки сильне положення Юпітера в Рибах цього не допустить. Але спалахи агресивних дій, погрози, провокації ми ще будемо спостерігати в різних частинах світу. Причиною цього є все той же Сатурн, який зараз в Козерозі, плюс до всього весь 2022 рік йде по накшатрі, якою управляє Марс (планета агресії, конфліктів, військових дій)”, – заявила екстрасенс.

Людмила Хомутовська
Таролог стверджує, що головне завдання ЗСУ – не відступати. Ситуація буде напруженою, але для України випала карта фортуни, що безумовно принесе удачу і успіх.

“Буде якась правда, яку від нас приховували. Це не зараз… Це стосуватиметься і війни, і державної зради, і фінансів”, – прогнозує експерт.

Ангеліна Вакулина
Астролог говорить, що на кілька міст України чекають сильні обстріли з боку окупантів. І навіть закликає евакуюватися.

“На Нову Каховку чекають найсильніші обстріли, особливо вночі. Зрада, біль, сльози, шантаж. Ці люди (російські окупанти – ред) будуть покарані і дуже скоро. По можливості – евакуюватися, їхати. Буде багато жертв і руйнувань”, – прокоментувала Ангеліна Вакуліна.

Зауважимо, що астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...