facebook

“Нескінченна блювота – це ще найкраще”: Подоляк прокоментував брехню Росії про отруєння окупантів “хімзброєю”

Міноборони Росії заявило про отруєння своїх військових у Запорізькій області отрутою штучного походження і звинуватило в цьому “київський режим”. На це відреагував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, який сказав, що чекати адекватності від відомства – не на часі.

Так, Міноборони РФ заявило, що окупанти, які воювали проти України в Запорізькій області, були “доставлені до шпиталю з ознаками сильного отруєння”.

У відомстві також поділилися вигадками, що нібито “режим Зеленського санкціонував теракти із застосуванням хімічних отруйних речовин проти російських військових”. Так, проти загарбників начебто було застосовано ботулотоксин типу “В”.

В РФ навіть пригрозили скерувати до Організації із заборони хімічної зброї вигадані “докази хімічного тероризму київського режиму”.

Коментуючи ці побрехеньки, Подоляк зізнався, що його завжди дещо дивувало в поведінці “офіційних осіб РФ різних рівнів”. Він уточнив, що йдеться про їхнє постійне намагання очевидні провальні для себе речі пояснювати анекдотичними та абсурдними конспірологічними версіями.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Таке враження, що ці “хлопці з круглими очима” все ще живуть на початку 90-х і беруть свої пояснення виключно з тогочасних провінційних таблоїдів…”, – написав радник голови ОП в Мережі.

Він також прокоментував саму заяву про “отруєння” російських загарбників.

“Надмірне вживання дешевого неліцензійного алкоголю в 40-градусну спеку разом із простроченими сухпайками “армії росії” абсолютно точно може призводити до непередбачуваних наслідків. Українська земля ніколи не буде гостинною до російських окупантів. Нескінченна блювота – це ще найкраще, що може на вас тут чекати. Однак розуміємо, що чекати від вас адекватності – не на часі, тому продовжуйте розповідати “байки доброї волі” про масштабне використання “алкогольної хімічної зброї”…”, – заявив Подоляк

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...