facebook

Вбивство чи доведення до самогубства? У Івано-Франківську жінка випала з сьомого поверху

Про інформацію стало відомо з соціальної мережі. У поліції підтвердили факт смерті і встановлюють всі обставини трагедії.

Відбулося вбивство, а жінку — задушили і викинули з сьомого поверху, стверджує Андрій Гринишин:

“У Івано-Франківську вбили моєї подруги маму…

Руслан Марцінків, візьміть під свій контроль цю справу…Чи знову, люди які мають за собою «кришу», втечуть від відповідальності? Чи знову, гроші переможуть? На місці цієї молодої жінки могла би опинитися будь-яка жінка, сестра, дочка, мама.. і цікаво, чи тоді би хтось мовчав? Дочка все розкаже, бо знає хто вбив її маму… хто душив, хто скинув з СЬОМОГО ПОВЕРХУ…”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Донька загиблої, 22-річна Яна, розповіла “Вікнам” подробиці трагедії. Того дня вона зустрічалася з 39-річною мамою, 39-річною Юлією Заразоновою, та сестричкою, 11-річною Діаною, з якими живе нарізно. Коли розійшлися, мама з меншою донькою купили продукти і пішли додому.

Коли Яна зателефонувала мамі, та не взяла трубки. Згодом у телефонній розмові з сестрою стало відомо, що до мами прийшов її колишній залицяльник з друзями, чякі охороняли вхід до квартири.

Яна стверджує: колишній чоловік душив маму, вдарив об стінку, а коли вона підійшла до балконних дверей, щоб подихати, штовхнув і мама вилетіла з балкону, адже двері не зачинялися.

Чоловіка затримали, але через годину відпустили, стверджує донька загиблої. Свідком трагедії стала 11-річна Діана.

Юлію Заразонову поховали 22 серпня. Сиротами залишилися дві доньки.

“Мама чинила спротив, пручалася, кричала. Я чула це телефоном. Вона хотіла жити. У нас були спільні плани: похід у перукарню, поїздка на море… А тепер ми сироти. Хто поверне нам маму? — розповіла донька загиблої. — Я хочу, щоб про це вбивство знала вся Україна”.

У пресслужбі поліції Івано-Франківщини “Вікнам” підтвердили смерть жінки 18 серпня:

“За фактом щодо можливого доведення жінки до самогубства триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 120 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановили усіх учасників події, вони перебували на місці. Допитуються свідки, очевидці. Крім того, призначено ряд необхідних експертиз. За результатами проведених слідчих дій та висновку експертиз буде прийняте процесуальне рішення у кримінальному провадженні. Наразі встановлюються всі обставини події”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...