facebook

Карма в дії: біля берегів Італії затонула яхта російського олігарха вартістю у $50 млн. Відео

Біля берегів Італії в затоці Сквіллачі приблизно за дев’ять морських миль від узбережжя Катандзаро-Лідо затонула 40-метрова яхта “Сага”. Вона належала російському олігарху Геннадію Айвазяну, співвласнику холдингу “Кузбассрозрізвугілля” та голові ради директорів компанії “Крутрейд”.

Про це повідомляє La Repubblica та інші італійські ЗМІ (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Вартість яхти оцінили у 50 мільйонів доларів.

Відомо, що судно йшло з Галліполі до Мілаццо під прапором Кайманових островів із італійським екіпажем. Екіпаж “Саги” повідомив про потрапляння води на борт.

Евакуацією людей та спробою порятунку яхти займалися адміністрація порту Кротоне та румунське патрульне судно.

Спочатку чотирьох пасажирів та члена екіпажу забрав забрав румунський катер, після чого їх перевели на патрульні катери та доставили до порту Катандзаро-Лідо.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тим часом буксир, взявши на борт ще чотирьох членів екіпажу, включно з командиров, почав тягти “Сагу” у бік Кротоне – це був єдиний порт поблизу, куди яхта могла зайти.

Однак через погодні умови та крен судна доставити його туди не вдалося. Яхта швидко заповнювалася водою, її довелося залишити у морі, після чого “Сага” затонула за короткий час.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...